KFC Türkiye’ye yeni genel müdür

KFC Türkiye'de genel müdür olarak görev alacak isim belli oldu.

06.10.2020 - 10:22 | MediaCat

KFC Türkiye'ye yeni genel müdür

Ülkemizde 30 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren KFC Türkiye’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, KFC Türkiye’nin yeni genel müdürü Feliks Boynuinceoğlu oldu. Boynuinceoğlu, KFC’nin Türkiye’deki tüm faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nden mezun olan Feliks Boynuinceoğlu, kariyerine 2002 yılında PepsiCo’da satış geliştirme uzmanı olarak başladı. Ardından JTI’da iç denetim sorumlusu olarak görev alan Boynuinceoğlu, MBA eğitimiyle eşzamanlı yürüttüğü iş hayatında 2006 yılında Starbucks Operasyon Servisleri Müdürü göreviyle perakende sektörüne geçiş yaptı. Boynuinceoğlu, 2011 yılında aynı markanın operasyon müdürlüğüne terfi etti. 2013 yılında CGV Mars Sinema Grubu’na perakende direktörü olarak geçiş yapan ve 2014 – 2016 yılları arasında aynı şirkette perakende ve pazarlama direktörü görevini yürüten Boynuinceoğlu, 2016 yılından itibaren McDonald’s Türkiye bünyesinde operasyon direktörü (COO) sorumluluğu üstleniyordu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.