MediaCat

KFC Albay’ı hayata döndürdü

Markadan iki yüzyılı birleştiren reklam filmi.

KFC Albay’ı hayata döndürdü

Reklam filmlerinde Albay Sanders rolünde iki yıldır çeşitli komedyenleri izlediğimiz KFC  özüne dönüyor ve son reklam filminde başrolü Albay’ın kendisine, Harland Sanders’a veriyor. Fakat Albay yine de yalnız değil. Zira Albay’a “Diğer Albay” rolü ile komedyen Norm Macdonald eşlik ediyor.

Albay’ın 60’lı ve 70’li yıllardan kalma görüntülerinin yeni görüntüler ile montajlanması ile hayat bulan yeni reklam filminde, KFC’nin orijinal tarifi öne çıkarılıyor. Orijinal Albay ile birlikte piknik yapan minik çocuklar, Orijinal Albay’ın orijinal tarifi ile hazırlanan tavukları midelerine indirirken, Albay rolündeki Norm Macdonald da ağacın arkasından onları izliyor.

KFC ABD Reklam Direktörü George Felix ise “Albay’ı kimse Albay’ın Albay’ı canlandırabileceği gibi canlandıramazdı.” diyor ve tüketiciye KFC’nin güncel ürünlerini sunabilmek adına teknolojiden faydalanarak Albay’ı günümüz dünyasına taşıdıklarını söylüyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.