Kevin Hart’tan cesur hareketler

Komedyen, erkek iç giyim markası Tommy John ile yeni bir işbirliğinde.

29.03.2017 - 11:06 | Sultan Öncü Arslanoğlu

Kevin Hart'tan cesur hareketler

Geçtiğimiz yıllarda Nike ve H&M’in reklam filmlerinde karşımıza çıkan Kevin Hart yeni dönemde erkek iç giyim markası Tommy John’un kampanyasında başrolü oynuyor.

Markanın geçtiğimiz sonbaharda yaptığı açıklamaya göre Tommy John hayranı olan Hart şirkete yalnızca destek olmakla kalmayıp yatırımda da bulunarak güçlü bir işbirliğine imza attı. Bu işbirliğinin ilk meyvesi ise HartBeat Productions ve Preacher ortaklığında hayat bulan Kevin Hart’s Morning Briefings oldu. Markanın Hart ile başlattığı kampanyasında, toplum içinde rahatsızlık verici davranışların ayan beyan işlendiği içeriklerine Hart’ın eğlenceli mizacıyla veda ettiği görülüyor.

Kevin Hart’ın, iç çamaşırının erkekler için pantolon giydiklerini unutturacak kadar rahat olduğunu hissettirdiği kampanya, erkeklerin altını çizdikleri sayısız zorluğun konu edinildiği 30’ar saniyelik 22 videodan oluşacak. Filmler, Tommy John’un YouTube kanalında yayınlanacak ve yıl boyunca yeni videolar eklenmeye devam edecek. Önümüzdeki sonbaharda da Kevin Hart ve markanın yeni bir iç çamaşırı ve çorap tasarımına yönelik işbirliğine gitmesi bekleniyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Tommy John
  • Reklam Ajansı: Preacher
  • Prodüksiyon Şirketi: HartBeat Productions
Kaynak: Creativity Online

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.