Ketchup’a Loyalty Awards 2014’den özel ödül

Ketchup, Vodafone Avantaj Cepte Projesi ile Loyalty Magazine Özel Ödülü’nü aldı.

19.06.2014 - 14:26 | MediaCat

Sadakat pazarlaması alanında yurtiçi ve yurtdışında danışmanlık ve yönetim hizmeti sunan Ketchup Loyalty Marketing, son üç yıldır dünyanın en başarılı sadakat projelerini ödüllendiren Loyalty Awards’da 10 farklı kategoride birden finalist olmanın başarısını, bu yılın Loyalty Magazine Özel ödülüne ulaşarak taçlandırdı.Vodafone Türkiye için hayata geçirilmiş olan Avantaj Cepte Mobil Sadakat Platformu projesiyle kazanılan ödül, Ketchup’ın bu yıl elde ettiği uluslararası başarılara bir yenisini daha ekledi.

Dünyanın dört bir yanından bir çok prestijli sadakat programının bir çok farklı kategoride yarıştığı ödül töreni, 10 Haziran’da Grosvenor House Hotel, Londra’da gerçekleşti. Ketchup Türkiye Managing Director Zerrin Hatiboğlu konuyla ilgili olarak “İki yıldır en saygın ödülleri kazandığımız yarışmada, bu yıl Loyalty Magazine özel ödülünü de alarak 3 yıl üst üste ödül kazanan tek sadakat firması olmanın gururunu yaşıyoruz. Loyalty Awards için de bir rekor sayılabilecek şekilde 10 farklı kategoride birden finalist olup, özel ödüle layık görüldük. Sadakat programlarının önemi ülkemizde de giderek artmakta ve biz de farklı sektörler için tasarlayıp yönettiğimiz sayısız programla, sadakat pazarlaması konusundaki tecrübelerimizi çalıştığımız markalarımıza aktarmaktayız. Vodafone Türkiye ile birlikte hayata geçirdiğimiz Avantaj Cepte projesinin üstün başarısı sayesinde Loyalty Awards’dan bu sene de ülkemize ödülle dönmek, sadakat pazarlaması konusunda küresel boyuttaki uzmanlığımızı kanıtlıyor.” diyerek görüşlerini ekledi.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.