Ketchup Loyalty Awards’da üç ödül daha kazandı

Ajans, 4 yıl üst üste ödül kazanma başarısını gösterdi.

24.06.2015 - 18:02 | MediaCat

Ketchup Loyalty Awards'da üç ödül daha kazandı

Sadakat pazarlaması alanında yurtiçi ve yurtdışında bir çok firmaya danışmanlık ve yönetim hizmeti sunan Ketchup Loyalty Marketing, son dört yıldır dünyanın en başarılı sadakat projelerini ödüllendiren Loyalty Awards‘da 13 farklı kategoride birden finalist olma başarısını, Vodafone Türkiye için yönettiği Avantaj Cepte Mobil Sadakat Platformu (Yılın En İyi Sadakat Programı/Mobil), Vodafone Red Programı (Üstün Başarı Ödülü/Kullanıcı Deneyimi) ve The Saudi Investment Bank için yönettiği sadakat programı (Yılın En İyi Sadakat Programı/Finans) ile ödül alarak perçinledi.

Dünyanın dört bir yanından 200’den fazla prestijli sadakat programının yarıştığı ödül töreni, 9 Haziran’da Grosvenor House Hotel, Londra’da gerçekleşti. Bu yıl Ketchup’ın da ana sponsorlar arasında yer aldığı yarışmada, gecenin “Onur Ödülü”nü takdim eden Ketchup Group CEO’su Yalçın Onur, konuyla ilgili olarak “İlk yılından bu yana en saygın kategorilerde ödül kazandığımız Loyalty Awards’da, bu yıl üç prestijli ödül daha alarak ülkemizi başarı ile temsil etmekten dolayı gurur duyuyoruz. Loyalty Awards’un dördüncü yılında tekrar ödül kazanarak, kırılmamış bir rekora da imza atmış olduk. Hem yurtiçi hem yurtdışında hizmet verdiğimiz müşterilerimiz sayesinde kazandığımız bu başarılar, yarışmaya dünyanın dört bir yanından katılım gösteren firmalar tarafından da yoğun ilgi gördü. Sadakat pazarlaması konusundaki tecrübelerimizi, Dubai ve Kiev ofislerimiz aracılığıyla diğer coğrafyalara da aktarmaya devam edeceğiz” diyerek görüşlerini ekledi.

Ketchup Loyalty Awards'da üç ödül daha kazandı

Loyalty Awards, sadakat programları konusunda uzman profesyonellerden oluşan bir jüri tarafından değerlendiriliyor ve 2011 yılından bu yana, her yıl Londra’da sahiplerini buluyor. Bu yıl 23 kategoride 200’den fazla farklı projenin katılım gösterdiği yarışmada Visa, Ketchup, Aimia, ICLP, Comarch ve Avios ana sponsorlar olarak yer aldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.