Kervan Gıda’ya yeni pazarlama direktörü

Kervan Gıda Pazarlama Direktörü olarak görev alacak isim belli oldu.

21.09.2022 - 14:20 | MediaCat

Kervan Gıda'ya yeni pazarlama direktörü

Halihazırda 85 ülkeye ihracat gerçekleştiren Kervan Gıda, halka arzı sonrası hızlandırdığı organizasyonel dönüşüm faaliyetleri çerçevesinde üst düzey bir atama gerçekleştirdi. Kervan Gıda’nın küresel pazardaki pazarlama faaliyetlerini yönetmek üzere pazarlama direktörlüğüne Esra Gür atandı.

Kervan Gıda’ya katılmadan önce Hayat Kimya, Bayer, Vodafone gibi şirketlerde görev alan Gür, pazarlama, marka yönetimi ve ticari pazarlama alanındaki bilgi ve deneyimini Kervan Gıda’ya taşıyacak.

Şirketten yapılan açıklamada yönetim kademelerindeki kadın oranını dengede tutmak konusundaki hassasiyeti nedeniyle şirketin küresel pazarlama operasyonunun başına bir kadın yönetici atanmasının gurur verici olduğu vurgulandı.

Görevine bu ay itibarıyla başlayan Gür, Kervan Gıda’nın küresel satış ve pazarlama çalışmalarının stratejik hedeflere uygun biçimde yürütülmesi ve şirket markalarının hem yerel hem global pazarlarda kendi alanlarındaki pazar paylarının artırılması konularından sorumlu olacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.