Kerry Group’ta üst düzey atama

Kerry Ortadoğu, Türkiye ve Pakistan Bölgesi Gıda Grubu Genel Müdürü olarak görev alacak isim belli oldu.

17.05.2021 - 10:42 | MediaCat

Kerry Group'ta üst düzey atama

Tat ve beslenme sektörü şirketlerinden Kerry Group’ta büyüme stratejisi kapsamında üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, 14 ülkeyi kapsayan Kerry Ortadoğu, Türkiye ve Pakistan Bölgesi Gıda Grubu Genel Müdürlüğüne İnanç Işık atandı.

İnanç Işık, yeni görevinde Kerry Ortadoğu, Hindistan ve Afrika Bölgesi Başkan Yardımcısına bağlı olarak, bölgenin son tüketici pazarının gelişmesine yönelik sorumluluklar üstlenecek.

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu olan İnanç Işık, kariyerine BP Türkiye bünyesinde saha müdürü olarak adım attı. Uzun yıllar Cargill’de farklı pozisyonlarda görev üstlenen Işık, Kerry’e transfer olmadan önce Ortadoğu, Türkiye, Kuzey Afrika Bölgesinden Sorumlu Gıda Grubu Direktörlüğü görevindeydi. Kerry Group bünyesine 2017 yılında Kerry Türkiye Genel Müdürü olarak katılan Işık, son olarak Kerry Türkiye, Kuzey ve Batı Afrika Genel Müdürü olarak görev almaktaydı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.