MediaCat

Kent’ten uzakları yakın eden reklam

Bayramda sevdiklerinden uzakta olanları Kent’in yeni reklam filmi kavuşturuyor.

Kent’ten uzakları yakın eden reklam

Dini bayramlarda yayınladığı filmlerle adından söz ettirmeyi başaran Kent, bu Ramazan Bayramı‘nda da ilginç bir filmle izleyicilerin karşısına çıkıyor. Marka, bayramı sevdiklerinden uzakta geçirecek olanları, “bayram hatırlamaktır” temalı reklam filmiyle kavuşturuyor.

Yeni reklam filminde Kent, kamerayı ve mikrofonu bu defa vatandaşlara çeviriyor. Sevdiklerinden uzakta olup bayramda büyüklerinin yanına gidemeyenler, en duygusal mesajlarını, Kent aracılığıyla dile getiriyor.

Kent, reklam filminin çekimleri halen hem yurtiçinde hem de yurtdışında devam ediyor. Çekimlerin bir kısmının o bölge halkına özel yerel reklam mecralarında da yayınlanması planlanıyor.

Ayrıca, Kent herkese bu fırsatı tanımak için oluşturduğu www.bayramhatirlamaktir.com web sitesi ile kişilerden kendi bayram kutlama videolarını çekip göndermelerine imkân sağlıyor. Böylelikle hem sokak çekimleri, hem de internet sitesi üzerinden yüklenen videolardan seçilen onlarca farklı film televizyon reklamlarında yayınlanma şansı yakalayacak.

Künye:

Reklamveren: Mondelēz Türkiye
Reklam Ajansı: Güzel Sanatlar
Reklamveren Yetkilisi: Elif Emiroğlu, Salih Ünlü ve Görkem Tengir
Yaratıcı Ekip: Gökhan Atasoy, Latif Çetinkaya, Zafer Külünk, Volkan Yanık, Tolga Suna, Ali Can Savaş, Özge Akyol, Dilan Bayar, Burçin Perçin ve Ahmet Çiçek
Müşteri İlişkileri: Celil Kaya ve Sezin Özçelik Güneş
Stratejik Planlama: Tuğay İlyasoğlu
Ajans Prodüktörü: Neslihan Ateş, Ferhat Düzlü ve Hüseyin Sert
Post Prodüksiyon: İmaj
Medya Planlama: Starcom
Mecra: TV, Internet, Açıkhava

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.