KENDİ İŞİNİ KURMAK İSTEYEN YENİ GİRİŞİMCİNİN ELKİTABI

Her şey, bir düşle başladı; büyük bir fikri ya da ürünü olan birinin dünyayı sarsma arzusuyla. Ama fikri, eyleme dönüştürmek için ne yapmalısınız? İster yeni bir girişimci olun, ister kâr amacı gütmeyen bir şövalye, bir iş planı yapmak, işe yeni insanlar almak, sermaye bulmak ve marka yaratmak gibi temel konularda ne yapacağınızı bu kitap size […]

20.06.2008 - 00:00 | MediaCat

Her şey, bir düşle başladı; büyük bir fikri ya da ürünü olan birinin dünyayı sarsma arzusuyla. Ama fikri, eyleme dönüştürmek için ne yapmalısınız?

İster yeni bir girişimci olun, ister kâr amacı gütmeyen bir şövalye, bir iş planı yapmak, işe yeni insanlar almak, sermaye bulmak ve marka yaratmak gibi temel konularda ne yapacağınızı bu kitap size öğretiyor.

Girişimcinin Elkitabı’nda Guy Kawasaki, yirmi yıl boyunca edindiği deneyimlerden oluşan bir rehber sunuyor. 1980’li yıllarda yaşadığı Apple deneyiminde, yüzyılın en büyük şirketlerinden birinin doğumuna yardımcı olmuş ve sıradan müşterileri birer havariye dönüştürmüştü.

Sermaye oluşturmaktan doğru insanları işe almanıza, konumlanmanızdan bir marka yaratmanıza, bir yönetim kurulunu yönetmenizden çevrenizi genişletmenize kadar, bu kitap sizler için bir girişimcilik sanatı rehberi olacak.

“Bu kitabı okuduğumda şirketim uluslararası üne sahipti ama kitap içimde dayanılmaz bir her şeye yeniden başlama isteği doğurdu. Guy’ın kitabı o kadar çok şeyi aydınlığa kavuşturuyor ki pek çok yanlış varsayımımı kökten değiştirdi. Kitabı bir roman gibi bir solukta okudum.”—Jay Conrad Levinson, Gerilla Pazarlama duayeni

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.