MediaCat

Katlanabilir korku hikâyesi

Samsung’un katlanabilir tarafa çağrısı korku parodisiyle devam ediyor.

Yıllardır aynı marka telefon kullananlar için değişim pek kolay olmaz. Yeni aday karşı konulamaz cazibeye sahip değilse tabii.

Samsung, Wieden+Kennedy Amsterdam imzalı Katlanabilir Tarafa Geç (Join the Flip Side) kampanyasının yeni reklam filminde yaz kampında bir grup gencin katlanabilir akıllı telefon Galaxy Z Flip4 ile sınavını ekrana taşıyor. Galaxy Z Flip4 ile göz göze gelenlerin katlanabilirliğin cazibesinden kaçamadığı söylentilerinin gerçeğe dönüştüğü korku parodisi, gençlerin en çok korktuklarının aslında en çok arzuladıkları olduğunu keşfetmeleriyle noktalanıyor.

Wieden+Kennedy Amsterdam Kreatif Direktörleri Edouard Olhagaray ve Ramona Todoca, “Samsung ile yaptığımız her işte, her zaman ve her şeyden önce izleyicinin görüldüklerini hissetmelerini istiyoruz. İnsanlar mevcut telefonlarını asla terk edemeyeceklerini düşünüyor ama bunun kaynağı sevgi değil, alışkanlık. Ya da çoğumuz için değiştirme korkusu. Bu çgörüyü bir korku parodisiyle canlandırmak gerçekten eğlenceliydi. Gerçek şu ki korkacak bir şey yok” yorumunda bulunuyor.

Samsung’un Katlanabilir Tarafa Geç kampanyası Eylül 2022’de Galaxy Z Flip4 ile tanıştıktan sonra nereye baksa katlanabilir objeler gören kadının öyküsüyle başlamıştı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.