MediaCat

Karşıyaka’dan susmayan forma

Kulüpten sembol sesleri göğsünde ağırlayan bir proje.

Karşıyaka’dan susmayan forma

Türk futbolunun en köklü kulüpleri arasında yer alan Karşıyaka Spor Kulübü, yeni formasına kulüp tarihinin sembollerini ve Karşıyaka’yla özdeşleşmiş seslerin grafiklerini taşıdı.

Medina Turgul DDB imzalı “Susmayan Forma” için sezon başlamadan önce bir ses havuzu oluşturuldu. Kulübün mazisindeki önemli maçlardan sesler, semtle özdeşleşen gevrekçilerin, vapurların, güvercinlerin ve semtin kalbinin attığı Çarşı’nın sesleri toplandı. Ses havuzunda Karşıyaka’ya gönül veren taraftarların, bayrakların ve meşalelerin seslerinin yanı sıra kulüp tarihinde çok özel bir yere sahip olan ve armasına ay-yıldızın koyulması fikrini veren Mustafa Kemal Atatürk’ün sesi de yer aldı.

Toplanan ses grafikleri bir araya getirilerek oluşturulan grafiğe, kulübün Kaf Sin Kaf tezahüratının ses grafiği de eklendi. Ortaya çıkan ses grafiği formaların göğsüne yerleştirildi.

Susmayan Forma, Karşıyaka’nın tüm branşlarda mücadele eden takımları tarafından sezon boyunca giyilecek ve KSK Store’larda satışa sunulacak.

Prodüksiyonunu Krank Photography’nin üstlendiği projenin post prodüksiyonunu ise Profilm’e ait.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.