Kariyer.net logosunu yeniledi

Kariyer.net görsel kimliğini internet dünyasının sürekli gelişen trendlerine uygun, yaptığı işi simgeleyen...

29.12.2010 - 00:00 | MediaCat

Kariyer.net görsel kimliğini internet dünyasının sürekli gelişen trendlerine uygun, yaptığı işi simgeleyen, dinamik ve yeni nesle de hitap edecek, daha sıcak, samimi bir logoyla yeniledi.

Kariyer.net iş arayanların kendilerine en uygun ve hayalleri ile örtüşen işi aradığı, işveren kurumların ise kurumlarına rekabet avantajı katacak en uygun elemanı aradıkları bir platform olarak ön plana çıkıyor.  İşte bu zorlu arayış sürecinde, Kariyer.net hem iş arayanların hem de işverenlerin “göz”ü olarak hayatımıza giriyor.  Yeni logolarında bulunan amblem hedefe odaklanmış, ihtiyacı olanın arayışında bir gözü simgeliyor.  Aynı zamanda bu göz Kariyer.net’in ruhunu ve enerjisini tarif ediyor. 

Burada iş var! 
Yeni sloganları ise “Burada iş var” olarak belirlendi. Bu slogan, adaylara ve işveren firmalara verdiği açık mesajla, Kariyer.net’in alanındaki uzmanlığının ve etkinliğinin altını çiziyor. Kariyer.net’in sunduğu fırsatlar ve çözümlerle en kısa yoldan hedefe ulaştırdığını anlatıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.