Kapınızı cep telefonunuzdan ‘açıp kilitleyin’

Turkcell – Kale Kilit işbirliğiyle geliştirilen "Mobil Kapı Güvenliği Sistemi" ile dünyanın neresinde...

10.10.2008 - 14:53 | MediaCat

Turkcell – Kale Kilit işbirliğiyle geliştirilen “Mobil Kapı Güvenliği Sistemi” ile dünyanın neresinde olursanız olun dünyada ilk kez cep telefonunuzdan mobil imza kullanarak kapınızı güvenle açıp kilitleyebileceksiniz.

Bankacılıkla başlayıp belediye hizmetleri, e-ticaret, e-sağlık uygulamaları ile alanı genişleyen Turkcell Mobil İmza servisi şimdi de, Turkcell -Kale Kilit işbirliğiyle geliştirilen Mobil Kapı Güvenliği Sistemi’nde kullanılacak.

Mobil Kapı Güvenliği Sistemi’nin tanıtımı CeBİT Bilişim Eurasia Fuarı’nın dördüncü gününde, Kale Endüstri Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kenan Kızıltan ve Turkcell Katma Değerli Ürün ve Servislerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Serdar’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Kale Kilit firmasının geliştirdiği Kale X10 Akıllı Kilit Sistemi içinde yer alan Turkcell SIM kartıyla birlikte çalışan Mobil Kapı Güvenliği Sistemi, Turkcell Mobil İmza sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun cep telefonunuzdan, kapınızı güvenle açıp kilitlemenizi sağlıyor.

Uygulamanın tanıtımı için düzenlenen basın toplantısında konuşan Turkcell Katma Değerli Ürün ve Servislerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Serdar, “Turkcell, dünyada mobil imza konusunda öncü bir konumda bulunuyor. Geliştirdiğimiz iş modeli ve entegre altyapıyla hem e-imza’nın ülkemizdeki yaygınlığını ciddi ölçüde geliştirmiş olduk, hem de mobil imza kavramının dünya çapında artan bir ilgi görmesini ve yaygınlaşmasını sağladık. Kale Kilit ile birlikte geliştirdiğimiz Mobil Kapı Güvenliği sistemi sayesinde dünyada yine bir ilki gerçekleştirdiğimiz gibi müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak yeni bir projeye daha imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz.”dedi.

Kale Endüstri Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kenan Kızıltan ise “Kale Kilit olarak, 55 yıllık geçmişimizde çok sayıda başarıya imza attık. Bugüne dek hep ‘kalite’ ve ‘güvenilirlik’ kavramlarıyla anıldık. Bizim için çok temel olan bu kavramları daha da geliştirerek korumanın yanı sıra, ‘yenilikçi’ ürünlerle ürün yelpazemizi zenginleştirerek, dünyada güvenlik sektöründe yaşanan en son gelişmelere ağırlık vermeye devam ediyoruz. Turkcell ile birlikte geliştirdiğimiz Mobil Kapı Güvenliği Sistemi ile dünyanın neresinde olursanız olun size ait mekanın kapı güvenliğini kontrol edebilme imkanı sağladık. Bugün sektörümüzde yine bir ilki daha gerçekleştirmenin onurunu yaşıyoruz.” dedi.

Montaj için kapınızda herhangi bir tadilat gerektirmeyen Kale X10 Akıllı Kilit Sistemi, kapınızın aksesuarıyla bütünleşen modern ve kompakt bir tasarıma sahip. Kale X10 Akıllı Kilit Sistemi, kapı kalınlıklarına bağlı olarak ayarlanabilen silindir boyu ile tüm kapılara rahatlıkla uygulanabiliyor.

Mobil Kapı Güvenliği sistemi 2009 yılının ilk çeyreğinde Elektronik Güvenlik Ürünleri satılan tüm noktalarıyla çilingirlerde satışa sunulacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.