Garanti Cep Şubesi hizmetleri şimdi de ‘IPhone’da

Garanti Cep Şubesi, IPhone kullanıcılarına farklı bir mobil bankacılık deneyimi yaşatabilmek için...

10.10.2008 - 14:42 | MediaCat

Garanti Cep Şubesi, IPhone kullanıcılarına farklı bir mobil bankacılık deneyimi yaşatabilmek için yeniden tasarlandı. Cep Şubesi’nin IPhone versiyonunda, wap.garanti.com.tr ve tüm bankacılık işlemlerinin yapıldığı ekranlar yaratıldı. Cep Şubesi müşterileri, bundan böyle IPhone telefonlarının geniş ve dokunmatik ekranıyla, işlemlerini istedikleri zaman, istedikleri yerden, daha hızlı ve kolay gerçekleştirebilecek. Telefonların ana menüsüne yerleştirilecek Garanti Bankası ikonuyla, Garanti Cep Şubesi’nde yapılacak tüm işlemler ücretsiz* olacak.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fuat Erbil; uygulamanın, tüm sayfaların ürüne özel tasarlanması açısından, Türkiye’de ve dünyada bir ilk olduğunu belirtti. Erbil, “Cep Şubesi’yle, 5.200 farklı telefonda hiçbir indirme ve yüklemeye gerek kalmadan bankacılık işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Servisin Apple IPhone versiyonuyla ise müşterilerimize eşsiz bir mobil bankacılık deneyimi sunmayı hedefliyoruz. Amacımız, Cep Şubesi kullanıcılarına her zaman ve her yerde kolay, pratik ve güvenli hizmet verebilmek. Bunun için, kullanıcıların hiçbir özel ayarlama yapmasına gerek kalmadan, sadece IPhone’larıyla wap.garanti.com.tr’ye girmeleri yeterli olacak.” dedi.

2007 Eylül ayında devreye giren ve 45 bankacılık işleminin yapılabildiği Garanti CepŞubesi, geçen ay 100.000 müşteriye ulaşmıştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.