Kanal 7, 13 yaşında

1994’te yayın hayatına başlayan Kanal 7, 13’üncü yılını etkinlikler dizisi ile kutladı. Eyüp’teki Kanal 7 binasında gerçekleşen ilk kutlama törenine yayın grubunun tüm çalışanları katıldı.

20.07.2007 - 15:19 | MediaCat

1994’te yayın hayatına başlayan Kanal 7, 13’üncü yılını etkinlikler dizisi ile kutladı. Eyüp’teki Kanal 7 binasında gerçekleşen ilk kutlama törenine yayın grubunun tüm çalışanları katıldı.

Kutlamada 10’uncu hizmet yılını dolduranlara birer plaket takdim edildi. Kanal 7 binasında gerçekleşen törenin ardından Cumartesi akşamı gerçekleştirilen “Boğaz Turu”nda da Kanal 7 çalışanları aileleri ve dostları ile birlikte ağırlandı.

3 Temmuz 1994 yılında yayın hayatına başlayan ve sürekli yükselen izlenme grafiğiyle başarılı bir şekilde yoluna devam eden Kanal 7, 13’üncü yılını tüm çalışanlarının katıldığı bir etkinlikler dizisi ile kutladı. 10 Temmuz Salı günü Kanal 7’nin Eyüp’teki binasında gerçekleşen ilk kutlama törenine kurum personeli, Kanal 7 Yönetim Kurulu Başkanı ve üyeleri ile kurumun iş ortaklarından temsilciler katıldı. Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Karaman yaptığı konuşmada, Kanal 7 grubunun bugünlere gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti. Kanal 7’nin grubun amiral gemisi olduğunu söyleyen Karaman, “Etkin bir noktaya geldik. İstanbul’un Sesi radyosu bugün gençlerin tercih ettiği bir radyo olurken, haber7.com günlük ortalama 400 bin ziyaretçiye ulaşıyor. Türkiye’nin en etkili haber sitesi haber7.com’un başarısı cafesiyaset.com, rotahaber.com. newstime7.com’la daha da büyüdü. Yakında bir de spor sitesi açılacak.” diyerek yeni bir sitenin müjdesini verdi.

‘Kanal 7’de Bir Gün’ adıyla hazırlanan kısa filmin gösterimiyle devam eden kokteyl 10’ncu hizmet yılını dolduranlara plaket verilmesiyle son buldu.

Kanal 7 merkez binasında yapılan törenin ardından Cumartesi akşamı gerçekleştirilen Boğaz Turu’nda Kanal 7 çalışanları aileleri ve dostları ile birlikte ağırlandı. İstanbul Boğazı’nın eşsiz güzellikleri ortasında gerçekleşen Kanal 7’nin 13.Kuruluş Yıldönümü Gecesi’ne çalışanların yanı sıra Kanal 7’nin program ekipleri ve gazeteciler katıldı. Başarılı geçen bir yılın ardından türkülerle, şarkılarla, halaylarla yorgunluklarını atan Kanal 7 çalışanları “Nice uzun, başarılı yayınlara” diyerek yeni dönemde, yeni başarılara doğru yelken açacaklarının mesajını verdiler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.