MediaCat

Kanadalı ajanstan Publicis Groupe kreatiflerine çağrı

WAX, ödül törenlerinden geri kalmak istemeyen reklamcılara bir yıl garantili iş teklif ediyor.

Kanadalı ajanstan Publicis Groupe kreatiflerine çağrı

Publicis Groupe CEO’su Arthur Sadoun’un gruba bağlı hiçbir ajansın bir yıl sürecince hiçbir ödül törenine katılmayacağını açıklamasının ardından Kanadalı reklam ajansı WAX, Publicis Groupe kreatiflerine “bir yıllık ara” sunduğu bir iş ilanı yayınladı. Üretecekleri işlerin 2018 yılında sektör yarışmalarında yer almasını isteyen Publicis Groupe kreatiflerine bir yıl garantili iş sözleşmesi vadeden Calgary menşeli ajans, ilanı bir videoyla duyurdu.

Ödüllerin kreatifler için çok büyük bir motivasyon kaynağı olduğunu söyleyen WAX Kreatif Direktörü Nick Asik, ödül törenlerine verilecek bir yıllık aranın pek çok genç kreatifin kariyerini sekteye uğratabileceği görüşünde. WAX’ta daima birinci sınıf işler üretmek için çalıştıklarını söyleyen WAX Tasarım Direktörü Monique Gamache ise ödül törenlerinin bu hedefi ölçümlemek için iyi bir araç olduğunu belirtiyor.

Cannes Lions, One Show gibi yarışlardan ödülleri olan ve D&AD’de Kanada’ya ikinci Black Pencil’i getirmeyi başaran ajans unvanına sahip WAX‘in iş ilanı Publicis Groupe’un ödüle aç tüm reklam yazarı, art direktör ve tasarımcılarının yanı sıra stratejist ve müşteri temsilcilerine açık.

Ajans, adayların portfolyalarını 15 Temmuz tarihine kadar oneyearbreak@wax.ca adresine kabul etmeye devam edecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.