Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nin yeni sponsoru belli oldu

Herbalife Nutrition Türkiye üç yıl boyunca Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nin isim sponsorluğunu üstlenecek.

02.10.2019 - 15:37 | Gönül Hadımlı

Bugün Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, TBF CEO’su Ömer Onan ve Herbalife Nutrition Türkiye Genel Müdürü Ediz Haksal’ın katılımıyla gerçekleştirilen imza töreninde Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nin üç sezon boyunca Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi ismiyle oynayacağı açıklandı.

Basketbolun yaygınlaştırılması amacıyla Türkiye’nin her yerinde kadın takımlarının artırılması için mücadele verildiğini belirten Türkoğlu, “güçlü kadın güçlü toplum demektir” sözleriyle verdikleri mücadelenin öneminin altını çizdi. “Biz Kadınlar Basketbol Süper Ligi’ne adımızı verip, ‘Oyuna Adını Vermeye Geliyoruz’ derken, aslında tüm kadınların verdiği mücadele ve başarılardan aldığımız ilhamı anlatmaya çalışıyoruz” sözlerini sarf eden Haksal ise gücünü dünyaya gösteren ve önyargıları kıran kadın basketbolcuların vizyonlarıyla gelecek nesillere ilham vermelerine destek olacaklarını belirtti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.