Kadın girişimcilere destek veren süsler

BMO'un mini kitapçık şeklindeki ağaç süsünün sayfalarında kadın girişimcilere destek saklı.

09.12.2022 - 10:38 | Sencer Uçar

Kadın girişimcilere destek veren süsler

Bank of Montreal geçtiğimiz yıl Kuzey Amerikalı kadın girişimcilere finansal destek sağlamak amacıyla #WrapTheGood inisiyatifini hayata geçirmiş, hazırladığı hediye paketlerine kadın girişimcilerin satış sayfalarına yönlendirme yapan karekodlar yerleştirmişti.

FCB Kanada işbirliğiyle yürüttüğü inisiyatifine bu Noel yenilik getiren marka, ağaç süslerini kadın girişimcilere destek araçlarına çeviriyor. Mini katalog şeklinde tasarlanan ağaç süslerinin sayfaları küçük işletmelerin ürünleri için vitrin işlevi görüyor. Katalogdaki ürünlerin yanında da alışverişe yönlendiren karekodlar yer alıyor. Süs formundaki kataloğun son sayfası, kadın girişimcilerin işletmelerinden daha fazla hediye fikrinin yer aldığı Pinterest panosuna yönlendiriyor.

Kadın girişimcilere destek veren süsler seçili BMO şubelerinde ve inisiyatife dahil olan küçük işletmelerde dağıtılacak.

BMO CMO’su Catherine Roche, inisiyatifin kadın girişimcilere sundukları desteğin göstergesi olduğunu ifade ederken, FCB Kanada Yönetici Kreatif Direktörü Jeremiah McNama “Hediye meselesinde niyet önemli derler ama ne aldığımız kadar kimden aldığımız da önemli. İçindeki her bir hediye kadınların işletmelerine destek olacak ve her bir satınalma bayramlarını aydınlatacak” yorumunda bulundu.

KÜNYE

  • Reklamveren: BMO
  • Reklam Ajansı: FCB Kanada
Kaynak: The Stable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.