KADER’den seçim kampanyasına ilginç afiş

Kampanya 'Kadın Adayları Unutma' notuyla dikkat çekiyor.

22.11.2013 - 16:49 | MediaCat

KA.DER(Kadın Adayları Destekleme Derneği) 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde kadın sayısının artması için Ak Parti, CHP ve MHP liderlerinin fotoğraflarının yer aldığı afişlerle ‘Kadın Adayları Unutma’ kampanyasını başlattı. Kampanya afişinde AK Parti lideri Recep Tayyip Erdoğan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP lideri Devlet Bahçeli’nin alınlarına “Kadın Adayları Unutma” notlarının yapıştırıldığı görsellere yer verildi. Öykü Dialogue International tarafından hazırlanan kampanyaya kadınlardan oluşan  ve daha çok kadın aday gösterilmesini gönülden destekleyen bir yaratıcı ekip çalıştı.

Liderlerin alınlarına pos-it yapıştırarak hazırlanmış afişlerle net bir mesaj vermeyi hedeflediklerini ifade eden KA.DER Genel Başkanı Çiğdem Aydın “Kadınlar adaylık başvurularını yapmışlar, varlar. Ancak aday gösterilme aşamasında onların gözmezden gelineceğini biliyoruz. ‘Kadın adayları unutmayın’ diyerek bu notu en görünür yere koymak istedik. Partilerin kadın kollarından kadınlar da kendi liderlerinin alınlarına bunları yapıştırsınlar, çünkü birçoğunun içinden böyle geçtiğini biliyoruz” dedi.

Künye:
Reklamveren:Ka-Der
Reklam Ajansı: Öykü Dialogue International
Yaratıcı Direktör: Niyal Akmanalp, ÖzerÖzbey
Yaratıcı Ekip: NeslihanBesen, NurcanBaş
Müşteri İlişkileri: MutluÇağ

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.