‘Kaçak’ sezona birinci sırada başladı

9 Eylül’de Twitter’da en çok konuşulan programlar.

10.09.2014 - 16:00 | MediaCat

ATV’nin beklenen dizilerinden Kaçak sezonu açarken Sosyal TV’de birinci oldu.  İzleyiciler sezonun hızlı ve heyecanlı başladığını dile getirirken bir yandan da oyunculuklar ile ilgili düşüncelerini paylaştılar. Haluk Bilginer ve Yağmur Tanrısevsin’in oyunculukları ayrıca dikkate çekerken Sosyal TV izleyicileri “çok güzel bir bölümdü” deyip dizilerine yeni sezonda bol reytingler dileyerek günü kapattı kapattı.

Geçen sezonda izleyicilerin gözdesi, Kanal D’nin başarılı aile dizisi Küçük Ağa ekranlara ve Sosyal TV’ye hızlı bir geri dönüş yaptı. İzleyiciler özledikleri karakterlere kavuşmanın heyecanı ile paylaşımlarını yaparken “Sevdiğim kadın yanımda, iki tane dünya güzeli evladım var… Kim korkar ki yaşlanmaktan!” gibi alıntıları da paylaşmayı ihmal etmedi. Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu’nun oyunculukları ile ilgili yorumlar paylaşılırken, gerçek hayatta da evli olmalarının rollerinin inandırıcılığını arttırdığı ile ilgili yorumlar yapıldı.

Kiraz Mevsimi, Sosyal TV izleyicilerinin parmak uçlarından düşürmedikleri dizilerden biri olarak sezona girerken hayranlarının desteği ve heyecanı ile Sosyal TV’de de günü üçüncü sırada kapattı. Yayın günü Cumartesiye kayan dizinin hayranları yeni gündeki rekabeti ve dizilerine olan güven ve desteklerini dile getirmekten çekinmedi. 3,196 izleyiciden toplamda 4,232 tweet alan dizi yayılımda 3,722,743 kez izleyicilerin Twitter akışında yer aldı.

Geçen hafta sezon açılışını yapan Emanet, bu hafta Sosyal TV’de yükselişe geçerek yayın gününü dördüncü sırada kapattı. İzleyiciler bir yandan bölümle ilgili beğenilerini dile getirirken bir yandan da üzerinde emek harcanan bir iş olduğunu ve bunun çekimlerden oyunculuğa kadar kendini belli ettiğini paylaştı.

TV8‘e geçiş yapan O Ses Çocuklar, Salı günkü bölümü ile Sosyal TV’de beşinci sırada yer aldı. Murat Boz hayranları geceye damgasını vururken sanatçıya desteklerini ve sevgilerini dile getirdiler. Sosyal TV izleyicileri yarışmanın jürisini ne kadar sempatik bulduklarını paylaşırken, Murat Boz ve Hakan Akçeşme’nin düeti geceye damgasını vuran anlardan oldu. Sosyal TV izleyicileri TV8’in reytinglerdeki yükselişine dikkat çekerken O Ses Çocuklar ve Yetenek Sizsiniz Türkiye ile gelecek haftalarda daha yükseleceği ile ilgili öngörülerini paylaştı.

*Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 9 Eylül 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.