Türk Telekom’a yeni kurumsal iletişim direktörü

Markada kurumsal iletişim direktörlüğü görevine Kemal Kaptaner atandı.

10.09.2014 - 19:38 | MediaCat

Türk Telekom

Türk Telekom’un kurumsal iletişim direktörlüğü görevine Kemal Kaptaner atandı. Kaptaner, Türk Telekom Kurumsal İletişim Direktörlüğü bünyesinde yer alan medya ilişkileri, reklam, medya planlama, interaktif pazarlama, sponsorluk, etkinlik ve kurumsal sosyal sorumluluk alanlarının yürütülmesinden ve bu alanlardaki iletişim stratejilerinin geliştirilmesi ve uygulanmasından sorumlu olacak.

Türk Telekom Kurumsal İletişim Direktörü Kemal  KaptanerİTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği mezunu olan Kaptaner, kariyerine 1993 yılında radyo ve televizyon programcılığı ile başladı. 1994 yılında reklam sektörüne giren Kaptaner, reklam yazarı, proje yönetmeni, yaratıcı grup başkanı gibi sıfatlarla görev aldı. Kemal Kaptaner, 2002-2004 yıllarında, ulusal yayın yapan AKRA FM’de genel müdür olarak görev yaptı. 2005-2006 döneminde İstanbul Üniversitesi, Sosyal Bilimler M.Y.O. Pazarlama programında reklamcılık ve reklam yazarlığı dersleri verdi.

2006’dan 2012’ye kadar Türkiye Finans Katılım Bankası’nda kurumsal iletişim müdürü olarak görev yapan Kaptaner, Mart-Temmuz 2012 döneminde Anadolu Ajansı’nda kurumsal iletişim müdürlüğü görevini yürüttü. 2012 yılının Temmuz ayında İMKB kurumsal iletişim müdürlüğü görevine atanan Kaptaner, Şubat 2013 itibarıyla danışman olarak görev yapmaya devam etti.

Kaptaner, Türk Telekom’daki yeni görevine 2 Eylül 2014 tarihi itibarıyla başladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.