Kaan Terzioğlu Turkcell’den ayrılıyor

Terzioğlu 2015 yılından bu yana Turkcell Genel Müdürü olarak görev alıyordu.

15.03.2019 - 09:51 | Arzu Nilay Kocasu

Kaan Terzioğlu Turkcell'den ayrılıyor

Nisan 2015’ten bu yana Turkcell Genel Müdürü olarak çalışmalarını sürdüren Kaan Terzioğlu Turkcell’den ayrılıyor. Habertürk’ün haberine göre dün akşam itibarıyla görevden ayrılan Terzioğlu’nun ayrılığıyla ilgili olarak, Turkcell Genel Müdürlüğü için yönetim kurulundan bugün açıklama gelmesi bekleniyor.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezuniyetinin ardından kariyerine Arthur Andersen Türkiye’de bağımsız denetim uzmanı ve mali müşavir olarak başlayan Kaan Terzioğlu Arthur Andersen’in ABD, Belçika ve Türkiye ofislerinde çeşitli mevkilerde görev aldıktan sonra 1999-2012 yıllarında Cisco Systems Brüksel ofisinde sırasıyla EMEA Bölgesi e-ticaret strateji takım lideri, EMEA bölgesi ileri teknoloji satış direktörü, teknoloji pazarlama organizasyonu yönetici direktör, EMEA ve Orta ve Doğu Avrupa başkan yardımcısı görevlerinde bulundu.

2012-2015 yıllarında Akbank, Aksigorta A.Ş. Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. ve CarrefourSA A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliğinde bulunan Kaan Terzioğlu, Nisan 2015’den bu yana Turkcell Genel Müdürü olarak görev alıyordu.

Kaynak: Haberturk.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.