Jennifer Lopez Metropol İstanbul’un reklamında

2 Ocak itibariyle ekranlarda dönmeye başlayan reklam filminde ünlü sanatçı, projeye neden yatırım yapmak istediğini anlatıyor.

04.01.2013 - 11:28 | MediaCat

Jennifer Lopez Metropol İstanbul’un reklamlarında

Kasımda konser için Türkiye’ye gelip Metropol İstanbul’dan daire alan Jennifer Lopez projenin tanıtım yüzü oldu.

Geçtiğimiz kasımda konser için İstanbul’a gelen Lopez, Boğaz ve adalar manzaralı bir daire almak istediğini söyleyince kendisine Avrupa’nın en yüksek kulelerinden biri olarak planlanan Metropol İstanbul projesi önerilmişti. Proje katalogunu inceleyen Lopez, Metropol Ana Kule’den adalar ve Boğaz manzaralı bir daire satın almaya karar vermişti. Ataşehir’deki Metropol İstanbul Satış Ofisi’ni ziyaret eden Lopez, düzenlenen törenle dairesinin anahtarını alarak bölge sakinleri arasına katılmıştı. Tören, aHaber ve CNN’de canlı yayınlanmıştı.

Sabah’ın haberine göre, Metropol İstanbul’un yeni reklamı, Jennifer Lopez’in canlı yayında söylediği ifadeler aynen alınarak oluşturuldu. Sanatçı reklam filminde özellikle sevdiği, üzerinde olumlu etki bırakan yerlere yatırım yaptığını söyleyerek Metropol Kule’nin İstanbul’un en yüksek binası ve en güzel proje olduğunu belirtiyor. Metropol İstanbul’un Jenifer Lopez’li reklam filmi Wbr Reklam ajansı tarafından hazırlandı.

Metropol İstanbul’un Jennifer Lopez’li reklam filmini izlemek için tıklayınız.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.