Jennifer konseri iptal etti

Rum radyosu, Jennifer Lopez'in, KKTC'deki konserini iptal ettiğini açıkladı...

09.07.2010 - 00:00 | MediaCat

Rum radyosu, Jennifer Lopez’in, KKTC’deki konserini iptal ettiğini açıkladı. Lopez’in resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, "Jennifer Lopez insan haklarını suistimal eden hiçbir devleti, ülkeyi ya da rejimi bilerek desteklememektedir” denildi. Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez’in, KKTC’nin Girne bölgesinde yapılan ve Kıbrıs Barış Harekatı’nın yıl dönümü olan 20 Temmuz’da resmi açılışı yapılacak olan Cratos Premium Hotel’in gala gecesinde vereceği konseri iptal etti.
Rum radyosu, Lopez’in, ”Rum ve Yunalıların tepkileri üzerine kararını gözden geçirdiğini ve KKTC’ye gitme kararını iptal ettiğini açıkladığını” duyurdu.  Lopez’in, 24 Temmuzda, Cratos Premium Hotel’de sahneye çıkması planlıyordu.  Oteli inşa eden Boz Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Bozoğlu, önceki gün yaptığı açıklamada, Rumların, açılışı yapılacak Girne’deki Cratos Premium Hotel’de vereceği konseri engellemeye çalıştığı ünlü şarkıcı Jennifer Lopez ile kontratlarının devam ettiğini belirterek, ”Bir sıkıntı gözükmüyor, inşallah kendisini misafir edeceğiz” demişti.

ntvmsnbc.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.