J. Walter Thompson yaratıcı kadınları arıyor

HLR Bursu için son başvuru tarihi 14 Haziran.

16.04.2018 - 15:11 | MediaCat

J. Walter Thompson yaratıcı kadınları arıyor

Reklamcılık sektörünün ve J. Walter Thompson’ın ilk kadın metin yazarı Helen Lansdowne Resor’un adını taşıyan, reklamcılık sektöründeki yaratıcı kadın liderlerin sayısının artırılması ve onların reklamcılık endüstrisinin yaratıcılık aşamasında daha aktif rol alabilmelerinin sağlanmasını amaçlayan HLR Burs Programı, yaratıcı kadınları arıyor.

2014 yılında başlayan ve her yıl beş yaratıcı kadının kabul edildiği program, seçilen kişilere 10 bin dolar bursun yanı sıra, bulundukları ülkedeki JWT ofislerinde ücretli staj, bir JWT mentorunun desteği ve mezuniyet sonrası işe yerleştirme sürecinde öncelikli değerlendirme gibi haklar kazandırıyor.

Kayıtlı lisans öğrencilerinin, yeni mezunların ve/veya Portfolyo Okulu’nda eğitim gören tüm kadın öğrencilerin başvurabilecekleri HLR Burs Programı için başvurular (bir ay uzatılarak) 14 Haziran 2018 tarihine kadar Jwt.com/en/hlrscholarship/apply adresinden gerçekleştirilebiliyor.

Kayıtlı olduğu okulda en az bir yıllık eğitim süresi kalan ve sanat yönetmenliği, metin yazarlığı, tasarım, deneyimsel tasarım, heykel, film ve benzeri bir derste yaratıcılığını konuşturmak isteyen öğrenciler, başvuru için maksimum 500 kelimelik bir kişisel açıklamayı, bir öğretim görevlisinden alınan tavsiye mektubunu ve yaratıcı çalışmalarından birkaç adet örneği, yukarıdaki bağlantı üzerinden yükleyebilirler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.