MediaCat

iyzico’ya yeni CMO

iyzico’da CMO koltuğunu devralan isim belli oldu.

iyzico’ya yeni CMO

Finans teknoloji şirketi iyzico’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, iyzico’nun yeni CMO’su Hasan Murat Büyükkucak oldu. Yeni görevine 1 Ekim itibarıyla başyalan Büyükkucak, iyzico’nun pazarlama ve reklamcılık faaliyetlerini yönetecek.

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Siyasal Bilimler ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde, yüksek lisans eğitimini London School of Economics Siyaset Bilimi Departmanı’nda tamamlayan Hasan Murat Büyükkucak, kariyerine Starcom Mediavest İstanbul’da stratejik iletişim planlama sorumlusu olarak adım attı. Büyükkucak, sonrasında sırasıyla Kraft Foods Türkiye’de marka müdür yardımcılığı, The Coca-Cola Company’de kıdemli marka müdür yardımcılığı ve marka müdürlüğü, Novartis Consumer Health’te marka müdürlüğü, British American Tobacco’da kıdemli marka müdürlüğü ve marka planlama ve enformasyon müdürlüğü görevleri yürüttü.

2013 yılında Vodafone bünyesine katılarak Vodafone Türkiye Kurumsal İş Birimi Büyük İşletmeler & Kamu Segmentinden Sorumlu Pazarlama Kıdemli Müdürü olarak görev alan Büyükkucak, 2016 yılında Vodafone Türkiye Marka Stratejisi & Pazarlama İletişimi Kıdemli Müdürü olarak atandı. Büyükkucak, iyzico’ya katılmadan önce Vodafone Türkiye Kurumsal İş Birimi Pazarlama Direktörü olarak görev alıyordu.

iyzico’nun dinamik ve inovatif çalışma ortamıyla fark yarattığını dile getiren Büyükkucak, ekibe katılmasıyla ilgili, “iyzico, takım kültürü ve çalışma sistemi başta olmak üzere pek çok konuda Türkiye’de başarılı bir örnek. Yönetim ekibinin başarılarını hayranlıkla takip ediyordum. Kısa sürede sektöründe öncü olabilmiş ve güven kazanmış bu ekibe dahil olduğum için mutluluk duyuyorum. Genç ve dinamik bir ekiple çalışacak olmak heyecan verici. Türkiye’de finansal hizmetleri kullanıcı odaklı hale getirmek hedefimizle çalışmaya devam edeceğiz” yorumunda bulundu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.