İyiyi yenip en iyi olma zamanı geldi

ANDY Awards başvuruları başladı.

15.12.2015 - 11:22 | Arzu Nilay Kocasu

İyiyi yenip en iyi olma zamanı geldi

1896 yılında New York’lu sekiz reklamcının öğle yemeği buluşmalarıyla temelleri atılan ve önce Sphinx Club, daha sonra Advertising Men’s League ve en sonunda The Advertising Club of New York adını alan The Ad Club’ın reklam sektöründeki yaratıcılığı ödüllendirmek ve standartları yükseltmek amacıyla 1964 yılında başlattığı International ANDY Awards için 2016 yılı başvuruları başladı.

Ödül törenlerini çok seven ve yarışmalara en iyi reklamlarıyla katılmak için ciddi mesai harcayan sektöre bir “iyi reklam çıtası” koyan 2016 yılı etkinlik partneri Wieden + Kennedy, ajansları yarışmaya teşvik eden bir reklam filmi yayınladı. Kendi tabirleriyle, klişelere işaret eden ve katılımcıları yeni bir şeyler yapmaya ve biraz eğlenmeye davet eden Wieden + Kennedy’nin filmi “Beat the Best and Win an ANDY” (En iyiyi yen ve bir ANDY kazan) ajansın alametifarikası olan absürdlükten nasibini bir hayli alıyor.

KÜNYE
Reklamveren: ANDY Awards
Reklam Ajansı: Wieden + Kennedy New York
ECD:David Kolbusz, Jaime Robinson, Colleen DeCourcy
Reklam Yazarları:Howard Finkelstein, Andrew Jasperson
Art Direktörler:Grant Mason, Andre Poli
Yapımevi:Caviar Content
Yönetmen:Hugo Stenson

Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.