Istikbalin yeni medya ajansı OMD

Boydak Şirketler Topluluğundan İstikbal, yeni medya planlama ve satınalma ajansı olarak OMD'yi seçtiğini açıkladı. İstikbal ve OMD 1 Şubat 2004 tarihi itibariyle işbirliklerine başlayacaklar.

26.01.2004 - 00:00 | MediaCat

Boydak Şirketler Topluluğundan İstikbal, yeni medya planlama ve satınalma ajansı olarak OMD’yi seçtiğini açıkladı. İstikbal ve OMD 1 Şubat 2004 tarihi itibariyle işbirliklerine başlayacaklar.

Sami Palta, İstikbal Grup Reklam Koordinatörü, yeni işbirlikteliklerini ” OMD gibi bir ajansla çalışmamızın, kreatif ajanslarımızın da katkılarıyla oluşturacağı sinerjinin pazardaki konumumuzu daha ileriye götürecek verimli bir çalışma olacağını düşünüyorum.” olarak dile getirdi.

OMD Türkiye Genel Müdürü Ivan Jones ise “İstikbal gibi önemli ve pazar lideri bir marka ile çalışmak bize çok heyecan veriyor. Gelecek aylarda ve yıllarda yaratacağımız mükemmel medya ile İstikbal?in başarısına katkıda bulunmak için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.