MediaCat

İstenmeyen sorulara patates kızartması

McCain Foods’tan aile buluşmalarında can sıkıcı konuları patates kızartmasıyla kesen cihaz.

İstenmeyen sorulara patates kızartması

Aile buluşmalarında akrabaların münasebetsiz sorularına maruz kalma ihtimali çoğumuzun endişesidir. İş, aşk, saç modeli, kıyafet gibi türlü mevzular üzerinden soru ya da yorum gelmesi sofranın tadını tuzunu kaçırıverir.

Hazır patates üreticisi McCain Foods ve ajansı Rethink, Noel vesilesiyle gerçekleşecek aile buluşmaları öncesinde bu tür tehditleri, dikkatleri patates kızartmasıyla dağıtan cihaz DistractiFRY ile önlüyor. Sese duyarlı DistractiFRY, “Evlilik ne zaman, yeni iş ne oldu, oyunu kime vereceksin, ben senin yaşındayken, komplo, enflasyon, saçın da değişikmiş” gibi cümle ve kelimeleri algılar algılamaz sofraya patates kızartması dökerek dikkatleri dağıtıyor.

McCain Foods, Kanadalı bir talihliye aile buluşması için DistractiFRY hediye edecek, aile yemeğini hazırlayacak ve kilo kilo patates kızartması sunacak. Kampanya kapsamında Philips airfryer’lar da hediye edilecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.