İstanblue Vodka’dan ödüllü yarışma

İstanblue Vodka "İstanblue Anlat" projesi çerçevesinde insanlar "Peki, senin İstanbul’un nasıl?" sorusunu soruyor.

24.06.2011 - 00:00 | MediaCat

Dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul tek bir İstanbul ama herkesin gözünde hep farklı bir yer. İstanblue Vodka, "İstanblue Anlat" projesi çerçevesinde insanlar "Peki, senin İstanbul’un nasıl?" sorusunu soruyor.

Bu soruya yazı, fotoğraf, video veya grafik tasarım ile www.istanblueanlat.com sitesinden 18 Temmuz’a kadar başvuru yapılabiliyor.

"İstanblue Anlat" projesine katılan tüm yarışmacıların değerlendirilmesi, iki etapta yapılacak. www.istanblueanlat.com sitesi üzerinden gerçekleşen tüm başvuruların katılım koşullarına uygunlukları, bir moderatör tarafından kontrol edilecek. Her kategoride (yazı, tasarım, film ve fotoğraf) ön elemeyi geçen yarışmacılar “İstanblue Anlat” projesi için özel olarak belirlenen jüri üyeleri tarafından değerlendirilip ödüllendirilecek. Yarışmanın jüri üyeleri arasında dDF Proje Geliştirme ve Tasarım Bölüm Başkanı Arhan Kayar, Rafineri Ajans Başkan Yardımcısı Ayşe Bali, Rafineri Yaratıcı Yönetmen Orkun Demirelli, Zarakol İletişim Ajans Başkanı Necla Zarakol, Zarakol İletişim Genel Müdür Yardımcısı Tolga Koç ve Yönetmen Cihan Zarakol bulunuyor.

Yarışmasnın fotoğraf kategorisi birincisi Nikon Coolpix p90 ikincisi Nikon L100; film kategorisinin birincisi Sony HDR CX 105 E, ikincisi DCR SX53 E; hikaye kategorisi birincisi Samsung Galaxy Tab, ikincisi HP 110-3102ST; tasarım kategorisinin birincisi ise Wacom Intuos ve ikincisi de Wacom Bamboo ödüllerinin sahibi olacaklar. Her kategorinin üçüncüleri de 1 yıl boyunca İstanblue Vodka’nın düzenleyeceği etkinliklere giriş hakkı elde edecek.

 

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.