İsmail Küçükkaya’nın yeni adresi belli oldu

Ünlü gazeteci yeni yayın döneminde izleyicilere Halk TV ekranlarından seslenecek.

24.08.2022 - 10:53 | Simge Şenses

İsmail Küçükkaya'nın yeni adresi belli oldu

FOX TV ile yollarını ayıran İsmail Küçükkaya’nın, yeni yayın döneminde izleyicilerle Halk TV ekranlarında buluşacağı açıklandı.

FOX TV’de olduğu gibi haftaiçi her sabah sıcak gündemin üzerinden geçen bir programla ekran karşısına çıkacak olan Küçükkaya, Cuma akşamları da ayrı bir programa ev sahipliği yapacak.

Halk TV’nin sahibi Cafer Mahiroğlu, İsmail Küçükkaya’nın kanala transferine ilişkin, “Bu yola çıkarken Türkiye’nin vicdanı olacağıma, adaletten, demokrasiden ödün vermeyeceğime söz verdim. Bu duruştaki arkadaşlarımızla bugüne geldik. Halk TV şimdi daha da güçleniyor. Halkın kanalı Halk TV’de koca yürekli bir adam daha artık bize yarenlik edecek. Ailemize hoş geldin…” paylaşımında bulundu.

Konuşmasak Olmaz programına gerçekleştirdiği canlı bağlantıyla Halk TV ailesine katılma sürecini anlatan Küçükkaya ise ilk yayınını 12 Eylül’de gerçekleştireceğini belirterek, “Halk TV ekibine dahil olduğum için çok heyecanlı ve mutluyum. Çok kritik bir dönemden geçiyoruz. Sizler bu önemli dönemin sorumluluğunu ve risklerini omuzladınız. Ben de gıptayla bakıyor, önceki kanalımda da kendi çapımda bunu yapmaya çalışıyordum. Şimdi duruşu, siyasal pozisyonu belli bir haber kanalında sizin bu çabanıza, Türkiye’nin basın ve özgürlük tarihine kendimce katkı vermeye çalışacağım” değerlendirmesinde bulundu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.