‘İş Dünyası’nın En’leri’

Kevin Duncan'ın yeni kitabı MediaCat Kitapları'ndan...

06.02.2014 - 14:41 | MediaCat

MediaCat’in daha önce ‘Pazarlamanın En’leri’ isimli kitabını yayımladığı Kevin Duncan, bu kez iş dünyasından en iyi 40 kitabını incelediği ‘İş Dünyası’nın En’leri’yle buluşuyor okurla.

Belirli bir alanın veya tarih aralığının en iyi veya en meşhur şarkılarını bir araya getiren derleme albümlerin mantığıyla kaleme alınmış kitapta; ‘Aklın Yeni Sınırları’, ‘Outliers (Çizginin Dışındakiler)’ ve ‘Mor İnek’ gibi dilimize kazandırılmış hit kitapların yanı sıra henüz Türkçede yayımlanmamış pek çok uluslararası çok satan inceleniyor ve ana fikirleri ortaya konuyor. ‘İş Dünyasının En’leri’nde 21. yüzyılın çığır açan, ses getirmiş, iş ve yaşama bakışta kökten değişimler yaratmış iş fikirleri, iş ilkeleri ve iş felsefeleri bir arada sunuluyor.

Kitapların strateji, liderlik, klasikler, yaratıcılık ve organizasyon başlıklarında incelendiği ‘İş Dünyası’nın En’leri, Yeni Bir İş Manifestosu ve Bir Dakikalık Özetler bölümleriyle de her kitaba tek tek zaman ayıramayanlar için işlevli ve pratik bir okuma sağlıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.