İş Bankası’ndan iki yeni atama

İş Bankası’nda iki yeni genel müdür yardımcısı görevine başladı...

05.08.2008 - 10:39 | MediaCat

Türkiye İş Bankası Bütçe ve Planlama Müdürü olarak görev yapan Serdar Gençer ile Yazılım Geliştirme Müdürü olarak görev yapan Hakan Aran, 17 Temmuz 2008 tarihinde İş Bankası Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandılar.

Yeni atamalar sonucunda Serdar Gençer; Bütçe ve Planlama, Eğitim, İnsan Kaynakları ve Organizasyon Müdürlüklerinden; Hakan Aran ise Merkezi Operasyon ve Şube Operasyonları Müdürlüklerinden sorumlu oldu.

Serdar Gençer

1967 yılında Siverek’te doğmuştur. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Gençer, University of Nottingham (İngiltere)’de Finans konusunda işletme yüksek lisans programını tamamlamıştır. İş Bankası’ndaki kariyerine 1990 yılında Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda Müfettiş Yardımcısı olarak başlayan Gençer, Muhasebe Müdürlüğü’nde Müdür Yardımcısı ve Grup Müdürü olarak görev yapmıştır. 2003 yılında Bütçe ve Planlama Müdürü olan Gençer 17 Temmuz 2008 tarihinde Genel Müdür Yardımcısı olarak görevlendirilmiştir. İngilizce bilen Serdar Gençer evlidir.

Hakan Aran

1968 yılında Antakya’da doğmuştur. 1990 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuş; aynı yıl İş Bankası Bilgi İşlem Müdürlüğü’nde stajyer yazılım uzmanı olarak göreve başlamıştır, Sırasıyla, Müdür Yardımcısı, Grup Müdürü ve Yazılım Geliştirme Müdürü olarak görev yapan Aran; 17 Temmuz 2008 tarihinde Genel Müdür Yardımcısı olarak görevlendirilmiştir.

2001-2002 yılları arasında Başkent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde İşletme yüksek lisans programını burslu olarak tamamlayan Hakan Aran’ın, “Süreç Yönetimi ve Müşteri Odaklı Bankacılık Yaklaşımını Destekleyen Bilgi Teknolojileri Modeli” konusunda işletme yüksek lisans tezi bulunmaktadır. İngilizce bilen Hakan Aran, evli ve iki çocuk babası.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.