MediaCat

İş Bankası zaman tüneliyle geçmişe yolculuk

İş Bankası’nın Facebook’taki zaman tüneli ile Türkiye’nin bankacılık tarihine yolculuk yapabiliyorsunuz.

İş Bankası zaman tüneliyle geçmişe yolculuk

Facebook’taki tüm sayfaların 31 Mart tarihinde Zaman Tüneli (Timeline) uygulamasına geçişiyle birlikte, ülkemizdeki birçok önemli marka da bu alandaki çalışmalarına hız verdi. 

Özellikle İş Bankası’nın Zaman Tüneli incelendiğinde 1924 yılından günümüze dek yaşanılan 88 yıllık dopdolu tarihin keşfini sosyal medya üzerinde yaşamak mümkün oluyor.

Tasarruf alışkanlığının simgesi olan İş Bankası kumbarasından, Türkiye’nin ilk kadın banka müdürü İclal Rıza Ersin’e; ATM’nin Türkçe karşılığı haline gelen “Bankamatik”ten, Türkiye’nin ilk İnternet Şubesi’ne kadar bankacılık tarihinin "ilk"lerinin de içinde bulunduğu birçok önemli gelişme, bu zengin Zaman Tüneli’nin parçalarını oluşturuyor.

Sadece İş Bankası’nın değil, Cumhuriyetle birlikte gelişen Türk bankacılık tarihinin de kilometre taşlarını merak ediyorsanız https://www.facebook.com/isbankasi adresini ziyaret edebilirsiniz.
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.