MediaCat

Bir film için her şeyinizi vermeye gerek yok

İş Bankası’nın üniversiteli gençlere özel kampanyasıyla 7 lira yeter.

Bir film için her şeyinizi vermeye gerek yok

İş Bankası‘nın üniversiteli gençlere özel “İş’te Üniversiteli” kredi kartları ile Cinemaximum‘larda hayata geçirdiği kampanyayı duyurmak için yayınladığı reklam filminde başrolde Mert Fırat yer alıyor.

Fırat’ın “Son Ajan” isimli bir parodi filmdeki rolü için onlarca kilo alan, bir ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde aylarca kapalı kalan ve çekimlerin oluşturduğu hayati tehlikelere rağmen dublör kullanmayan bir aktörü canlandırdığı reklam filmi, “sinema için herşeyinizi vermeye gerek yok, 7 lira yeter” mesajını iletiyor.

İş Bankası’nın kampanyası, Cinemaximum’larda her gün 12.30’a kadar gerçekleşen ilk gösterimlerin İş’te Üniversiteli kart sahiplerine 7 liradan ücretlendirilmesini içeriyor. Bankanın gençleri güne sinemayla başlamaya çağıran “Maximum Seans” adlı uygulaması Medina Turgul DDB imzası taşıyor. Uygar Kutlu‘nun yönetiminde çekilen filmin yapım evi ise Autonomy.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.