MediaCat

Ipsos’tan İstanbul merkezli küresel girişim

Ipsos Türkiye, pazar ölçümlemesine odaklanan yeni küresel iş birimini duyurdu.

Ipsos’tan İstanbul merkezli küresel girişim

Ipsos geçtiğimiz hafta “Ipsos Market Measurement” (Ipsos MM) adı ile yeni bir küresel iş biriminin kurulduğunu açıkladı. Ipsos’un perakende ölçümleri, dış tüketim noktaları ölçümleri ve tüketici satın alım panelleri konularında bütün dünyada yürüttüğü çeşitli faaliyetler bu yeni iş biriminin altında toplandı.

Vural Çakır, Ipsos TürkiyeIpsos MM’nin önemli özelliklerinden birisi de 16 bin çalışanı ile 100’e yakın ülkede aktif olan Ipsos’un bu yeni girişiminin merkezinin İstanbul olarak seçilmesi. Kuruluş sürecinin liderliğini üstlenen Vural Çakır, bundan sonra da strateji yöneticisi olarak Ipsos MM’nin gelişimini destekleyecek.

Türkiye’nin küresel kadın yöneticileri kervanına Ipsos MM ile birlikte Renan Burduroğlu da katıldı. Renan Burduroğlu kurucu CEO olarak görev yapacak. Türkiye’de Ipsos bünyesinde yürütülen tüketici panelleri ve perakendeci ölçümleri de bundan sonra Ipsos MM’nin uzmanlığı altında çalışmalarına devam edecek.

Ipsos Başkan ve CEO'su Didier TruchotIpsos Başkan ve CEO’su Didier Truchot, uluslararası medyaya yaptığı açıklamada şunu söyledi:

“Müşterilerimiz perakende satışların ve tüketici alışlarının ölçümü için daha tutarlı ve daha kapsamlı sonuçlar verecek yeni yöntemlere ihtiyaçlarını kuvvetli bir şekilde belirtiyorlar. Ipsos MM, sadece mevcut niteliklerimizi yaygınlaştırmakla kalmayıp müşterilerimizle işbirliği içinde, bu önemli ihtiyaçlara yenilikçi çözümler üretecek.”

Fotoğraflar: Ipsos (giriş) ve ozderbil@4sq (sosyal medya)

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.