MediaCat

Ipsos ASI Türkiye’ye yeni genel müdür

Grubun genel müdürlüğüne Yasemin Özen Gürelli atandı.

Ipsos ASI Türkiye’ye yeni genel müdür

Ipsos‘un küresel reklam araştırmaları grubu olan Ipsos ASI‘nin Türkiye genel müdürlüğüne Yasemin Özen Gürelli atandı. ODTÜ Psikoloji Bölümü mezunu olan Gürelli, araştırmanın değişik alanlarında çalıştıktan sonra 2009 yılında Ipsos’a katıldı. Gürelli, son beş yıldır aynı grubun müşteri hizmetleri direktörlüğünü yürütüyordu.

Ipsos ASI Türkiye'ye yeni yeni genel müdürIpsos CEO’su Vural Çakır bu değişim ile ilgili şunları şöyledi: “Genelde reklam yatırımlarında artış olmamasına rağmen Ipsos ASI bu yıl en fazla büyüyen uzmanlık gruplarımızdan birisi oldu. Şimdi, Yasemin’in liderliğinde Türkiye’de reklam araştırmalarının yeni bir seviyeye taşımayı hedefliyoruz. Bu seviye yeni teknolojileri ve araştırmanın olmazsa olmaz koşulu olan bilimsel disiplin kurallarını, yüksek iletişim uzmanlığıyla üst düzeyde birleştirerek müşterilerimizin iletişim etkisini maksimize edecektir.

Öte yandan, Ipsos ASI’nin pazar lideri olmasını sağlayan sürece öncülük eden Özlem Bulut ise yeni görevinde reklam araştırmalarındaki gelişimi desteklemeye devam ederken, bütün Ipsos müşterileri için araştırma yeniliklerinin yaygınlaşmasına odaklanacak.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.