MediaCat

İpragaz’dan Facebook yarışması

İpragaz Ramazan’da “Sofraların Sultanları Yarışıyor” uygulamasıyla güzel yemek tariflerini ödüllendiriyor.

İpragaz’dan Facebook yarışması

Yemek yapmak yaratıcılığın bir göstergesidir. Ramazan ayında pek çok insan kurdukları sofralara daha çok özen gösterirler. İpragaz da bu dönemde “Sofraların Sultanları Yarışıyor” uygulamasıyla güzel yemek tariflerini ödüllendiriyor.

Facebook’ta “Enerji Takımı” adı ile yer alan İpragaz; “Sofraların Sultanları Yarışıyor” isimli uygulaması ile yemek yapmayı sevenlere hünerlerini gösterme imkanı sunuyor. 15 – 28 Ağustos tarihleri arasında facebook.com/EnerjiTakimi adresinde yer alacak olan uygulamada her kategoride 1. gelen yemek tarifi sahibi Arzum mutfak robotu; sadece uygulamaya girip tarifleri beğenenler arasında yapılacak çekiliş sonucunda 1 kişi Arzum’ dan su ısıtıcısı kazanıyor.

İpragaz sosyal medya ajansı Dekatlon Buzz’ın geliştirdiği “Sofraların Sultanları Yarışıyor” uygulamasında, kullanıcılar ilk önce yemek tarifi paylaşmak istedikleri kategoriyi seçiyorlar. “Çorba, Ana Yemek, Salata ve Tatlı” kategorilerinden bir tanesini seçip tarifini fotoğrafıyla birlikte paylaşanlar, daha sonra jürinin değerlendirmelerini bekliyor ve uygulamanın uzman jürisinden en yüksek puanı alan tarifin sahibi mutfak robotu kazanıyor. Uygulamaya girip yalnızca paylaşılan tariflerden, herhangi birini beğenen kullanıcılardan biri ise yapılacak çekiliş ile Arzum’dan sus ısıtıcısı kazanma şansı yakalıyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.