IPRA Altın Küre Ödülleri’ni kazananlar belli oldu

21. GWA (Altın Küre Ödülleri) yarışmasında Türk şirketleri başarı gösterdi. Dört Türk şirketinin dört projesi kategorilerinin en iyisi seçildi. Turkcell’in projesi BM ödülüne aday gösterildi.

26.07.2012 - 00:00 | MediaCat

Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği (IPRA), 2012 Altın Küre Halkla İlişkilerde Mükemmeliyet ödüllerini kazananları açıkladı. Finlandiya’nın başkenti Helsinki’ de  30 farklı kategoride dağıtılan ödüllerin yanı sıra ‘en yaratıcı kampanya’, ‘BM Özel Ödülü Adayları’ ve  ‘Büyük Ödül’ de verilecek.

Yarışmaya katılan Türk şirketlerinden Türk Telekom çevre, Akmerkez Alışveriş Merkezi var olan bir ürünün tüketici halkla ilişkileri, Forum Kayseri etkinlik yönetimi, Vodafone Türkiye de sosyal medya halkla ilişkileri kategorilerinin birincisi oldular. Turkcell de BM ödülüne aday gösterildi.

GWA Büyük Ödülü 2012’i kazanan proje ve diğer ödüller 9  Kasım 2012’de İstanbul Four Seasons Sultanahmet’te düzenlenecek bir galayla açıklanarak sahiplerini bulacak. 
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.