İntihar Ormanı sizi bekliyor

Girmeye cesaretiniz var mı?

15.01.2016 - 17:31 | Arzu Nilay Kocasu

İntihar Ormanı sizi bekliyor

Efsanevi Aokigahara, nam-ı diğer İntihar Ormanı, Japonya’da Fuji dağının ardında bulunan ve halkın intihar etmek için tercih ettiği bir orman. Girişinde “lütfen intihar etmeyiniz” tabelalarının bulunduğu bu bir hayli ürkünç geçmişe sahip ormanın başrolünde olduğu korku filmi The Forest, Mayıs 2016 tarihinde Türkiye’de gösterime girecek.

Jason Zada’nın yönettiği ve Natalie Dormer’ın Aokigahara’da kaybolan ikiz kız kardeşini ararken yüzleşmek zorunda kaldığı doğaüstü güçlerle yaşadığı hikâyeyi anlatan filmin tanıtımı için geleneksel taktiklerin ötesine geçmek isteyen Focus Features, yapımevi Unit9 ile anlaşarak kullanıcılara 360 derecelik bir deneyim yaşatabilecekleri bir projeye imza attı.

Yeterince cesur olanların Google Cardboard, telefon, tablet veya bilgisayarlarını kullanarak Aokigahara’ya girmelerini gerektiren projede kullanıcılar arasından verilen görevleri başarıyla tamamlayanlar çekilişe katılarak bir arkadaşlarıyla Japonya seyahati fırsatı yakalayacaklar.

Merak edenler için filmin trailer’ı aşağıda.

Kaynak: The Stable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.