Doğrudan Pazarlama Ödülleri sahiplerini buldu

Törende son 10 yılın en iyi kampanyaları da ödüllendirildi.

15.01.2016 - 17:52 | Ozan Mert

Doğrudan Pazarlama Ödülleri sahiplerini buldu

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği (DPİD) tarafından düzenlenen Doğrudan Pazarlama Ödülleri’nde ödüller sahiplerini buldu.

DPİD üyesi olan veya olmayan doğrudan pazarlama ajanslarının yanı sıra diğer disiplinlerden ajansların da katıldığı yarışmada; etkinlik pazarlaması, interaktif pazarlama, satış noktasında ve sahada pazarlama ve veri tabanına dayalı pazarlama ana kategorilerindeki 20 birinciliğin yanı sıra çekmecede kalmış işler ve entegre doğrudan pazarlama kampanyası kategorilerindeki birinciliklerle toplamda 22 birincilik ödülü dağıtıldı. Bunların yanı sıra En Yaratıcı Doğrudan Pazarlama Uygulaması ödülünü Mercedes-Benz için hazırlanan “Pardon Bakar Mısınız?” ile directComm kazanırken, En Cesur Müşteri ödülünü de Coca-Cola kazandı.

Birincilik ödülü kazanan ajanslar arasında Brand Experience Designers, directComm, Boogy the Event Company gibi ajansların yanı sıra Wanda Digital ve Leo Burnett gibi ajanslar da yer aldı. DPİD Yönetim Kurulu Başkanı A. Serhat Demirel de törende yaptığı konuşmada sektörde disiplinler arası sınırların kalkmasına dikkat çekti.

Bu yıl DPİD’in 10’uncu yılı olması şerefine, törende geride bıraktığımız yılın en iyi doğrudan pazarlama kampanyalarının yanı sıra son 10 yılın en iyi işleri de ödüllendirildi. Son 10 yılın en yaratıcı doğrudan pazarlama uygulaması The Sales Machine İstanbul tarafından ETİ için 2011 yılında hazırlanan “ETİ 50. Yıl Mutluluk Gönüllüleri” oldu.

Yarışmanın 2015 yılı kazananlarına buradan, son 10 yılın en iyi işlerineyse buradan ulaşılabilirsiniz [PDF toplam: 597KB].

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.