MediaCat

Interpress AMEC üyesi oldu

Interpress küresel bir şirket olma yolunda.

Interpress AMEC üyesi oldu

Medya takip şirketi Interpress, dünya çapında 41 ülkede 120’den fazla üyesi bulunan Uluslararası İletişim Ölçme ve Değerlendirme Birliği (AMEC) üyesi oldu.

AMEC, iletişim faaliyetlerinin ölçümlenmesi ve değerlendirilmesi konusunda dünya genelinde ortak bir dil ve buna bağlı standartlar oluşturmak amacıyla 1996 yılında İngiltere’de kurulmuş bir dernek. AMEC ayrıca, her yıl düzenlediği toplantılarla ölçme ve değerlendirme konusundaki yeni gelişme ve trendleri üyeleriyle paylaşırken, AMEC Collage adlı eğitim programlarıyla da dileyen üyelere bu konuda kendilerini geliştirme imkânı sağlamakta.

Türkiye’de 73 yıldır medya takip sektöründe aralıksız faaliyet gösteren Interpress’in Genel Müdürü Ömer Özkan konuyla ilgili olarak, Günümüzde medya çeşitliliğinde ve haber sayılarında yaşanan hızlı artış, müşterilerimiz için yapılan analizlerin, artık daha geniş ve hedefe yönelik sonuçların elde edilmesi için hazırlanması gerekliliğini de ortaya çıkardı. Bu gelişmeler bizi dünyadaki büyük iletişim ölçümleme ve değerlendirme hizmeti veren kuruluşların yer aldığı AMEC’e üye olmaya yönlendirdi. Bu üyelikle beraber kullanmaya hak kazandığımız AMEC logosu, medya değerlendirme ve iletişim araştırması hizmetlerinin sağlanmasında mükemmeliyetin uluslararası işareti olarak kabul edilmektedir. AMEC logosu taşıyan çalışmalar bu yüksek standartlara uygunluğun da tescili anlamına gelmektedir. Interpress olarak AMEC’in şu anda uyguladığı medya ölçme ve değerlendirme standartlarını medya analiz hizmetlerimize uygulamak için gereken çalışmaları başlatmış bulunuyoruz. İlerleyen dönemlerde temel amacımız bizlerin de bu ortak birikime katkı sağlayacak yenilikleri ortaya çıkararak, dünyadaki diğer ölçme ve değerlendirme profesyonelleriyle paylaşmaktır” şeklinde bir yazılı açıklama yaptı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.