Intel Türkiye’ye yeni pazarlama müdürü

Pınar Dülgerler Dinç, markanın pazarlama müdürü oldu.

10.09.2013 - 14:36 | MediaCat

Pınar Dülgerler Dinç, Intel Türkiye pazarlama müdürü olarak göreve başladı. Dinç, Intel Türkiye’de şirketin Türkiye çapında hem doğrudan, hem de iş ortakları kanalıyla yürütülen pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olacak. Dinç, pazarlama faaliyetlerinin entegrasyonunu, marka yonetimi ve ürünlerin tanıtım ve pazarlama stratejilerini desteklemek üzere programlar yaratılmasını, markanın kamuoyundaki algısını güçlendirmeye yönelik PR çalışmalarını, şirketin çizgiüstü ve çizgialtı tüm pazarlama iletişimi faaliyetleri ve medya satın alım süreçlerini üstlenecek.

Pınar Dülgerler Dinç, Intel Türkiye'nin yeni pazarlama müdürü oldu.

Pınar Dülgerler Dinç, 1990 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Iktisadi ve Idari Ilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Kariyerine 3 yıl görev yaptığı Markom Leo Burnett‘te müşteri temsilcisi olarak başladı. Ardından Merkez Ajans, Terranova İletişim Hizmetleri, Euro RSCG Klan gibi reklam sektörünün önde gelen şirketlerinde yönetim kademelerinde görevlerde bulundu. Yaklaşık 7 yıl süreyle görev yaptığı EURO RSCG Klan’da müşteri ilişkileri departmanının başında bulunuyordu. 2004 yılında Güzel Sanatlar Saatchi&Saatchi’nin müşteri ilişkilerinden sorumlu başkan yardımcılığına getirilen Dinç, 9 yılı aşkın süre bu görevi sürdürdü.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.