MediaCat

InstaChamp yeni dönem başvurularını bekliyor

Yarışmanın dördüncü dönemi için başvurular 16 Eylül’e kadar devam edecek.

InstaChamp yeni dönem başvurularını bekliyor

Instagram’daki en iyi reklamları ödüllendiren InstaChamp‘in dördüncü dönemi başvuruya açıldı. MediaCat ve Instagram Türkiye ortaklığında hayata geçirilen ve platformda yer alan reklamların Akış (Feed) ve Stories (Hikâyeler) olmak üzere iki ayrı kategoride değerlendirildiği InstaChamp’in dördüncü döneminde başvurular 16 Eylül’e kadar devam edecek. Bu dönem yarışacak işlerinse 1 Ağustos – 16 Eylül tarih aralığında Instagram’da reklam olarak yer almış olmaları gerekiyor.

Alanında uzman isimlerden oluşan jürisi her ay güncellenen InstaChamp’te, her dönemin şampiyonlarını birer MediaCat oluşumu olan CMO Society ve Creative Society üyelerinden oluşan jüri belirliyor.

InstaChamp’te yarışan işler Strateji, Yaratıcılık, Mecraya Uygunluk ve Sonuç kriterleri üzerinden değerlendiriliyor. Yarışma hakkında merak edilen tüm detayları instachamp.mediacat.com adresinde bulabilir, dördüncü dönemde yarışmak için yine internet sitesinden başvurularınızı yapabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.