MediaCat

Insider’a yeni yatırım

Türkiye’nin yazılım alanındaki unicorn’unun değerlemesi aldığı yeni yatırımla 2 milyar dolara yaklaştı.

Insider'a yeni yatırım

Yapay zekâ tabanlı yerli pazarlama platformu Insider, QIA ve Esas Holding’den 105 milyon dolar yatırım aldığını açıkladı.

Gelişmeye ilişkin yorumda bulunan Insider Kurucusu Hande Çilingir, girişimin değerlemesinin 2 milyar dolara yaklaştığını, aldıkları yeni yatırım ile Avrupa ve ABD pazarlarında operasyonlarını geliştirecek satınalmalar yapmayı planladıklarını ifade etti.

Yılın başlarında Insider, diyalog bazlı mesajlaşma girişimi MindBehind’ı satın aldığını duyurmuştu. Şirket, yeni dönemde de pazarlama ekiplerinin gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için ürün ve yol haritasını daha da geliştirme misyonu doğrultusunda farklı birleşme ve satınalma fırsatlarını aktif olarak araştırmaya devam edecek.

Toplam müşteri sayısı 1200’ü aşan Insider’ın müşteri portföyünde Singapore Airlines, Estée Lauder, Virgin, Toyota, New Balance, IKEA, GAP, L’Oreal, Samsung, Vodafone, Allianz, Santander, BBVA, Pizza Hut, Newsweek, MediaMarkt, Nissan, AVIS, MAC, Marks & Spencer, Madeira Madeira, Avon ve CNN gibi pek çok marka yer alıyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.