ING’de global CEO değişimi

Görevi Ralph Hamers'tan devralacak isim belli oldu.

19.06.2020 - 13:24 | Sencer Uçar

ING'de global CEO değişimi

ING, yönetim kurulu üyesi ve CRO (Chief Risk Office) Steven van Rijswijk’in global CEO sorumluluğunu Ralph Hamers’tan devralacağını açıkladı. Rijswijk, yeni görevine 1 Temmuz itibarıyla başlayacak ve yönetim kuruluna liderlik edecek.

ING bünyesine 1995 yılında katılan Steven van Rijswijk, ING bünyesinde üstlendiği çeşitli sorumlulukların ardından 2012’de kurumsal müşterilerden sorumlu isim olmuş, 2017 yılında yönetim kuruluna girmiş ve CRO koltuğuna oturmuştu.

Yeni göreviyle ilgili değerlendirmesinde denetleme kurulunun kendisine olan güveninden ötürü memnuniyetini dile getiren Rijswijk, ING’nin, Avrupa’nın lider dijital bankaları arasında yer alma hedefini geliştirmek için çalışacağını vurguladı. Kariyerine UBS’te devam etme kararı alan Ralph Hamers’a ING için verdiği emeklerden ötürü teşekkürlerini sunan Rijswijk, yeni kariyerinde Hamers’a başarılar diledi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.