ING Emeklilik’te yeni atama

ING Emeklilik’te, Bankasürans Genel Müdür Yardımcısı olarak Sujoy Ghosh göreve başladı.

09.07.2013 - 15:58 | MediaCat

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası şirketlerinden ING Emeklilik’te, Bankasürans Genel Müdür Yardımcısı olarak Sujoy Ghosh göreve başladı.

ING Emeklilik Bankasürans Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanan Sujoy Ghosh, 2007 yılından itibaren ING Grubu’nda Asya-Pasifik bünyesindeki Tayland, Kore ve Hindistan’da Stratejik Planlama-İş geliştirme ve Sigorta Müdürlüğü görevlerini başarıyla yürüttü.

1992-1994 arasında Hindistan Mumbai’de TATA Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde yüksek lisans yapan Sujoy Ghosh, ING Emeklilik’teki kariyerinden önce birçok uluslararası şirkette bölge müdürlüğü gibi üst düzey görevlerde bulundu. Ghosh, İngiliz Sigorta Enstitüsü tarafından ‘en iyi bankasürans uzmanı’ ve bu enstitünün bankasürans ile ilgili yayınlarında da ‘sektör danışmanı’ olarak seçildi.

Sujoy Ghosh, çözüm odaklı yaklaşımı ve zengin deneyimiyle önümüzdeki dönemde ING Emeklilik Türkiye’nin hedeflerine ulaşması için çalışacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.