ING Bank’a International Business Awards’dan onur ödülü

ING Bank, serbest tasarruf hesabı Turuncu Hesap ile International Business Awards’un “İletişim ve PR kampanyası” kategorisinde Stevie Onur Ödülü aldı.

03.08.2011 - 00:00 | MediaCat

ING Bank, serbest tasarruf hesabı Turuncu Hesap ile International Business Awards’un “İletişim ve PR kampanyası” kategorisinde Stevie Onur Ödülü aldı.

İş dünyasının uluslararası platformdaki en prestijli ödüllerinden International Business Awards’ın 2011 sonuçları açıklandı. ING Bank, finans sektöründe “serbest tasarruf hesabı” olarak yeni bir kategori yarattığı ‘Turuncu Hesap’ ile International Business Awards (IBA) Onur Ödülü’ne layık görüldü. Stevie Ödülleri olarak da bilinen organizasyona her yıl dünyanın en başarılı firmaları başvuruyor.

Bu yıl 8’incisi düzenlenen International Business Awards’ta dünya çapında başarılı profesyoneller ve karar vericilerden oluşan jüri 2,5 aylık süreçte 50’yi aşkın ülkeden 3000’in üzerinde projeyi değerlendirdi. Bu değerlendirme sonucunda ING Bank’ın Turuncu Hesap lansman çalışmaları “İletişim ve PR” kategorisinde “Yılın En İyi Pazarlama ve Tüketici Hizmetleri” dalında onur ödülüne layık görüldü.

ING Bank Bireysel Bankacılık ve Özel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Cenk Tabakoğlu, 8 ilde yaptırdıkları araştırmanın kısa bir dönem içerisinde Turuncu Hesap bilinirliği ile ilgili ciddi adım attıklarını dile getirdi.

Amerikan İş Dünyası ödülleri olarak 2002 yılında verilmeye başlanan Stevie Awards ödülleri, 2003 yılında uluslararası platforma taşındı. 2011 International Stevie Awards ödül töreni 11 Ekim’de Birleşik Arap Emirlikleri, Abu Dabi’de gerçekleştirilecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.