MediaCat

Influencer Academy Brand Week Istanbul’da

Brand Week Istanbul’un yeni sertifika programı Influencer Academy katılımcılarını 8 Kasım’da ağırlayacak.

Bu yıl 6-10 Kasım tarihlerinde 11’incisi gerçekleşecek olan Brand Week Istanbul, sertifika programlarına bir yenisini ekliyor. 8 Kasım’da katılımcılarını ağırlayacak olan Influencer Academy’de yeni nesil içerik üreticiliği influencer’lar ve yeni medya uzmanları tarafından masaya yatırılacak.

Anaakım platformlarda etkili ve başarılı pratiklerin ipuçlarını alanında uzman isimlerin eğitmenliğinde ele alacak olan Influencer Academy; Yeni Medya Mecraları, İçerik Üreticiliği ve Influencer Hikâyeleri olmak üzere üç bölümden oluşacak. Farklı mecralara ait algoritmaların detaylandırılacağı, yeni medyaya ait ezber bozan stratejilerin tartışılacağı Influencer Academy’nin detaylı programı şöyle:

Tolga Akış, Mert Vidinli, Oğuz Veli Yavaş, Emre Gökşin, Burhan Çetinkaya, Umut Eker, Didem Soydan, Cüneyt Devrim, Hasan Çiftçi, Soner Beyhan, Selin Büyükcelep, Gamze Nurluoğlu gibi isimlerin eğitmen olarak yer aldığı program, Influencer Academy bileti alan katılımcılara açık olacak. Katılan öğrencilerin sertifika alabilmeleri için tüm derslere iştirakinin zorunlu olduğu Influencer Academy’de sertifikalar son dersi takiben takdim edilecek. Öğrenciler derslerden sonra Brand Week Istanbul salonlarına ve deneyim alanlarına giriş hakkına da sahip olacak.

Katılımı kontenjanla sınırlı olan Influencer Academy’deki yerinizi buradan ayırtabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.