MediaCat

İklim suçluluğunu temizleyen sabun

BETTER Climate Store’a özel satışa çıkan sabunun amacı ruhu arındırmak.

Vücudunuzu kirden arındırmak için kullandığınız bir sabun, aynı zamanda vicdanınızı da temizleyebilir mi? Sürdürülebilir ürünler satarak iklim değişikliğiyle mücadele etmeyi ve gezegene fayda sağlamayı hedefleyen deneysel dijital pazaryeri BETTER Climate Store’un bu soruya olumlu bir yanıtı var.

İklim krizi konusunda kamuoyunu aldatan şirketlerden ilham alan marka, iklim değişikliğiyle yeterince mücadele etmediğini düşünenlerin suçluluk duygusunu Greenwash sabunlarıyla gidermek istiyor. BETTER Climate Store’da satışa çıkan Greenwash’ın formülünün ise “başka hiçbir şirketin yapmadığı gibi” tüketiciye gerçekten sahte bir iç rahatlığı hissi vermek için tasarlandığı belirtiliyor.

Greenwash’un klasik cilt bakım reklamlarını tiye aldığı reklam filmi Spacecraft Earth imzası taşıyor. BETTER Climate Store’da satılan diğer tüm ürünler gibi Greenwash’un satışından elde edilecek gelir, iklim kriziyle mücadele için BETTER Climate Vakfı’na aktarılıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.